Fotoğraf Tarama
FOTOĞRAF TARAMA
ÇOĞALTMA
DIA TARAMA
KARTVİZİT TARAMA
NEGATIF TARAMA
0 216 573 12 63
Taranması için Fotoğraf Teslimi

Fotoğraf Teslimi

Taratmak istediğiniz fotoğraflarınızı paketlemek ve teslim etmek için gerekli bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.


Fotoğrafları nasıl paketlemek gerekiyor ?

Taranmasını istediğiniz fotoğraflarınızı zarf, poşet veya çanta yerine karton kutu veya ayakkabı kutularına boyutlarına göre istiflenerek konulması taşıma ve teslimat boyunca zarar görmelerini engelleyecektir. Fotoğraflarınızı kutuya yerleştirmeden önce varsa hava balonlu naylon ambalaj malzemesi yoksa çöp poşeti veya başka herhangi bir poşet veya plastikle kutu içinin 4 tarafını kapatmanızı öneririz, taşıma esnasında dökülebilecek herhangi bir sıvıya veya maruz kalacağı kötü hava koşullarına karşı korumuş olursunuz. Taşıma ve teslimattan doğacak zararlardan sadece taşımayı yapan kurum veya firma sorumlu tutulabilir. Sitemizin taşıma ve teslimat konularında hiçbir garanti veya taahhüdü yoktur.

Fotoğraflar Albüm veya Zarf Klasör veya Poşet İçinde Gönderilebilirmi ?

Fotoğraf tarama hizmetlerimizdeki fiyatlarımız sadece fotoğrafların taranması için geçerlidir. Zarf, albüm, klasör, defter gibi malzemelere yerleştirilmiş veya yapıştırılmış fotoğraflarınızın taranması ek zaman alacağı için ekstra ücret talep edilecektir. Detaylı bilgi için fiyatlarımız sayfamıza bakınız.

Fotoğraflar Ayrı Klasörler Altında veya Farklı Dosya isimleri ile taranabilirmi ?

Fotoğraf tarama hizmetlerimizdeki fiyatlarımız sadece fotoğrafların taranması ve tek bir klasör altında tek bir dosya adı formatında depolanmak için geçerlidir. Fotoğraflarınızı farklı klasörler altında sınıflandırılmasını veya gruplanmış resimlere farklı isimler verilmesini istiyorsanız talebinizi gönderiden önce ileterek ek ücret karşılığında istediğiniz klasör ve dosya isim formatında resimlerinizi sınıflandırabiliriz. Farklı klasör altında sınıflandırılacak fotoğraflarınızı bir araya getirip lastikle veya fotoğraflara zarar vermeyecek bir malzeme ile sarıp her resim grubunun üzerine bir not kağıdı ile iliştirerek notlarınızı bize ilebilirsiniz. Yapışkanlı post-it kullanmayınız
Örnek Klasör isimleri : 2010 fotoğrafları, Düğün Fotoğraflarımız, Sünnet fotoğrafları, 2009 Tatil
Örnek Dosya ismi formatı : Antalya_2010_0001.jpg, Cem Sunnet 2005.jpg
Detaylı bilgi için fiyatlarımız sayfamıza bakınız.

Fotoğraf Tarama SSS

Sitemizdeki fotoğraf ve yazıların telif hakları konusunda bilgilendirme.

fotograftarama.com bir Sayısal Ofis hizmetidir
Copyright © 2007 - 2011 FotografTarama.com Tüm hakları saklıdır.