Fotoğraf Tarama
FOTOĞRAF TARAMA
ÇOĞALTMA
DIA TARAMA
KARTVİZİT TARAMA
NEGATIF TARAMA
0 216 573 12 63
Fotoğraf Tarama

Fotoğraflarınız Nasıl Taranır ?

Basılı fotoğraflarınızı özenle ve zarar vermeden detaylarını aşağıda bulabileceğiniz şekilde tarayıp bilgisayar ortamına aktarıyoruz.


Kargo ile veya elden teslim alınan fotoğraflar öncelikli olarak üzerinde biriken toz ve diğer maddelerden herhangi bir kimyasal veya sıvı bir madde kullanılmadan ve fotoğraflara zarar verilmeden temizlenirek aynı boydaki diğer fotoğraflarla beraber klasifiye edilir.

Tarama için hazırlanan fotoğraflar belli sayılarda flatbed tarayıcılar ile taranır ve teker teker incelenerek tarama kaliteleri kontrol edilir ve sorunlu olan fotoğraflar tekrar taranır. Standart tarama hizmetimizde fotoğraflardaki renk hataları, toz izleri, çizikler ve kırmızı göz hataları giderilmez.

Basit hata düzeltme resim tarama hizmetine ilave olarak istenirse, taranan resimler tek tek kontrol edilir ve fotoğraflardan kaynaklanan basit hatalar giderilir. Basit hatalar otomatik veya manüel olarak profesyonel yazılımlarla mümkün olduğunca düzeltilir.

Taranmış fotoğraflar istediğiniz bir dosya ismi formatı varsa o şekilde kodlanarak numaralandırılır ve CD veya DVD olarak tarafınıza teslim edilir.

Fotoğraflarınız taranıp size teslim edildikten sonra sizden onay alınarak disklerimizden kurtarılamayacak şekilde özel yazılımlarla silinir.


Fotoğraf Tarama SSS

Sitemizdeki fotoğraf ve yazıların telif hakları konusunda bilgilendirme.

fotograftarama.com bir Sayısal Ofis hizmetidir
Copyright © 2007 - 2011 FotografTarama.com Tüm hakları saklıdır.