Fotoğraf Tarama
FOTOĞRAF TARAMA
ÇOĞALTMA
DIA TARAMA
KARTVİZİT TARAMA
NEGATIF TARAMA
0 216 573 12 63
SlideShow Oluşturma

Slide Show Oluşturma

Dijital ve basılı fotoğraf, resim ve videoların DVD oynatıcı, Blueray oynatıcı, Medya oynatıcı cihazlarda ve istenilen müzik eşliginde efektlerle süslenerek Slide Show oluşturulması.


Slide Show Nedir ?

Slide Show (slayt show) dijital fotoğrafların, videoları ve resimlerin özel başlık yazıları ve müzik eşliğinde kaydırma, inme, çıkma, büyütme, küçültme vb. efektler kullanılarak istenilen aralıklarla arka arkaya oynatılmasıdır. Genellikle doğum, nişan, düğün, sünnet, tatil, doğum günü gibi olaylar ve organizasyonlarda çekilen fotoğraf ve videolar için hazırlanmakla beraber iş amaçlı slide showlarda kullanılmaktadır.

Slide Show Nasıl Hazırlıyoruz ?

Slide Showda kullanılacak tüm fotoğrafları teslim alıp, varsa fotoğraf sıralaması, müzik, geçiş efektleri tercihlerinizi ve slide show'da kullanılacak başlık ve not tercihlerinizi alarak işleme başlıyoruz. Varsa basılı fotoğraflarınız taranır. Slide show kullanıma hazır dijital fotoğraf ve diğer materyellerle tercihlerinize göre oluşturulur ve kontrol etmeniz için size filigranlı olarak iletilir. İstediğiniz düzeltmeler ve ilaveler yapılarak isteklerinize göre slide show revize edilerek size teslim edilir.

Slide Showlar Hangi Cihazlarda Kullanılır ?

Slide showlar bilgisayar, tablet bilgisayar, cep telefonu, DVD oynatıcı, BlueRay oynatıcı, Medya oynatıcı gibi cihazların yanında projeksiyon cihazları ile organizasyonlar ve toplantılarda perdeye yansıtılarak kullanılabilir.

Slide Showlar Hangi Amaçla Kullanılır ?

Düğün, nişan, sünnet organizasyonları, toplantılarda projeksiyon cihazı ile perdeye yansıtılarak kullanılmak, hediye olarak doğum, tatil, doğum günü gibi mutlu anların fotoğraflarının dağıtılması amaçları ile kullanılmaktadır. Oluşturulan slide show'ları istediğiniz cihazlarda sıkılmadan müzik dinleyerek ve herhangi bir tuşa basma zorunluluğu olmadan izleyebilirsiniz.

Fotoğraf Tarama SSS

Sitemizdeki fotoğraf ve yazıların telif hakları konusunda bilgilendirme.

fotograftarama.com bir Sayısal Ofis hizmetidir
Copyright © 2007 - 2011 FotografTarama.com Tüm hakları saklıdır.