Fotoğraf Tarama
FOTOĞRAF TARAMA
ÇOĞALTMA
DIA TARAMA
KARTVİZİT TARAMA
NEGATIF TARAMA
0 216 573 12 63
Fotoğraf Tarama

Tüm Hizmetlerimiz

Fotoğraf Tarama, Slayt Tarama, Negatif Tarama, Kitap Tarama, Slide Show oluşturma, Fotoğraf Onarma ve Yenileme, Fotoğraf Baskı ve diğer tüm dijitalleştirme hizmetlerimiz.


Hizmetlerimiz

Fotoğraf ve Resim Tarama

Fotoğraf kağıdına basılı renkli, siyah beyaz tüm fotoğraflar ve resimlerin özel fotoğraf tarayıcı makinalarla taranarak bilgisayar ortamına aktarılması.
Fotoğraf Tarama hizmetimiz hakkında detaylı bilgi ...

Dia Tarama

Filmli fotoğraf makinaları ile çekilmiş ve Dia olarak saklanan fotoğraf ve resimlerin özel Dia tarayıcı cihazlarla taranarak bilgisayar ortamına aktarılması.
Dia Tarama hizmetimiz hakkında detaylı bilgi ...

Negatif Tarama

Filmli fotoğraf makinaları ile çekilmiş ve Negatif olarak saklanan fotoğraf ve resimlerin özel negatif tarayıcı cihazlarla taranarak bilgisayar ortamına aktarılması.
Negatif Tarama hizmetimiz hakkında detaylı bilgi ...

Fotoğraf Baskı

Dijital fotoğraf makinaları ile çekilmiş veya taranmış fotoğraf ve resimlerin istenilen boyutlarda profesyonel cihazlarla fotoğraf kağıdına basılması.
Fotoğraf Baskı hizmetimiz hakkında detaylı bilgi...

Fotoğraf Çoğaltma

Analog fotoğrafçılık dönemlerinden kalan ve aile üyelerine veya arkadaşlara dağıtılmak veya hediye edilmek istenen fotoğraf, resim, negatif, dia ve slaytların istenilen adetlerde çoğaltılması.
Fotoğraf Çoğaltma hizmetimiz hakkında detaylı bilgi ...

Fotoğraf yenileme ve iyileştirme

Pozlama, ışık, makina ve kullanıcı hataları sonucu oluşmuş fotoğraf bozukluklarının giderilmesi, Saklama koşulları ve dış etkenler sonucunda oluşmuş kırılma, yırtılma, lekelenme, kirlenme gibi istenmeyen görüntülerin giderilmesi ve fotoğrafların iyilşetirilmesi.
Fotoğraf Yenileme ve İyileştirme hizmetimiz hakkında detaylı bilgi ...

Slide Show Oluşturma

Dijital ve basılı fotoğrafların, bilgisayar, televizyon, dvd oynatıcı ve blueray oynatıcı gibi cihazlarda özel geçiş efektleri kullanılarak ve arka planda istediğiniz müzik eşliğinde arka arkaya geçiş yapan resimler ile slideshow oluşturma.
Slide Show Oluşturma hizmetimiz hakkında detaylı bilgi...

Kitap, Dergi, Gazete Tarama ve OCR

Kitap, gazete, dergi gibi basılı bilgi ve görsel kaynakların özel geliştirilmiş cihazlarla taranarak pdf, jpg, word, excel, text gibi dosya formatlarına OCR yaparak dönüştürme işlemi.
Kitap Tarama hizmetimiz hakkında detaylı bilgi ...

Kartvizit Tarama ve Adres Defterine Aktarma

Kartvizit klasörlerinde biriken tüm kartvizitlerini kartvizit tarayıcı makinalarla tarayıp Outlook, Cep Telefonu ve diğer programların adres defterlerine aktarıyoruz.
Kartvizit Tarama Adres Defteri Oluşturma hizmetimiz hakkında detaylı bilgi ...

Fotoğraf Tarama SSS

Sitemizdeki fotoğraf ve yazıların telif hakları konusunda bilgilendirme.

fotograftarama.com bir Sayısal Ofis hizmetidir
Copyright © 2007 - 2011 FotografTarama.com Tüm hakları saklıdır.