Fotoğraf Tarama
FOTOĞRAF TARAMA
ÇOĞALTMA
DIA TARAMA
KARTVİZİT TARAMA
NEGATIF TARAMA
0 216 573 12 63
Fotoğraf Düzeltme İyileştirme

Fotoğraf Yenileme ve İyileştirme

Pozlama, ışık, makina ve kullanıcı hataları sonucu oluşmuş Basılı veya Dijital fotoğraf bozukluklarının giderilmesi, Saklama koşulları ve dış etkenler sonucunda oluşmuş kırılma, yırtılma, eksilme, lekelenme, kirlenme gibi istenmeyen görüntülerin giderilmesi, temizlenmesi ve fotoğrafların iyileştirilmesi.


Fotoğraf düzeltme


Fotoğraflarda Kırmızı Göz Düzeltme

Fotoğraflarda Kırmızı Göz Düzeltme

Flaş ile çekilen renkli insan veya bazı hayvan fotoğraflarında oluşan Kırmızı Göz, fotoğraf makinalarının flaşından çıkan ışığın gözün retina tabakasındaki yansıması sonucu oluşur. Yakından ve az ışıklı ortamlarda çekilen fotoğraflarda daha sık görülmektedir.
Detaylı bilgi için tıklayınız.


Renk Düzeltme

Fotoğraflarda Renk Düzeltme

Basılı veya dijital fotoğraflarınızda, fotoğraf makinası kalitesi, ışığın yanlış taraftan alınması veya fotoğraf makinalarındaki yapılan yanlış ayarlar sonucunda renk bozukluklukları oluşur. Fotoğraf düzenleme yazılımları ile fotoğraflara orijinal renkleri verilir.
Detaylı bilgi için tıklayınız.


Fotoğraflarda Çizik ve Toz Giderme

Fotoğraflarda Çizik ve Toz Giderme

Basılı fotoğraflarda zaman içinde saklama koşulları, çocukların verdiği zararlar ve zamanın etkisiyle fotoğraflarda oluşan çizik ve tozların tarandıktan sonra manüel olarak fotoğraf düzenleme yazılımları ile giderilmesidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız.


Noise ve Grain Giderme

Fotoğraflarda Noise ve Grain Giderme

Türkçe karşılığı Gürültü olan Noise fotoğraflarda farklı renklerde oluşan istenmeyen noktalardır. Fotoğraf  büyütüldüğünde daha belirgin hale gelirler ve fotoğraftaki renkleri gerçek renklerinden daha soluk hale getirirler.
Detaylı bilgi için tıklayınız.


Fotoğraf Onarma - Tamir

Fotoğraf Onarma - Tamir

Yıpranmış, yırtılmış, lekelenmiş, bazı parçaları yok olmuş renkli veya siyah beyaz basılı fotoğraflarınız gelişmiş fotoğraf yenileme teknolojileri kullanılarak orijinal haline getirilir.
Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fotoğraf Tarama SSS

Sitemizdeki fotoğraf ve yazıların telif hakları konusunda bilgilendirme.

fotograftarama.com bir Sayısal Ofis hizmetidir
Copyright © 2007 - 2011 FotografTarama.com Tüm hakları saklıdır.