Fotoğraf Tarama
FOTOĞRAF TARAMA
ÇOĞALTMA
DIA TARAMA
KARTVİZİT TARAMA
NEGATIF TARAMA
0 216 573 12 63
Fotoğraf Tarama

Fotoğraf Tarama

Dijital fotoğraf makinalarının kullanılmaya başlanmasından önce çekip fotoğraf stüdyolarında kağıda bastırarak yıllarca bir dolap köşesinde veya bir çekmece içinde sakladığınız fotoğralarınızı tarayarak bilgisayar ortamına aktarıyoruz. Dijitalleştirilerek bilgisayar ortamına aktarılan fotoğralar, bilgisayarlar, televizyonlar, cep telefonları, Dijital Fotoğraf Çerçeveleri vb. elektronik cihazlarda görüntülenebilir ve tekrar fotoğraf kağıdına bastırılabilir.


Fotoğraf Tarama Teknolojisi

Fotoğraflarınız özel olarak geliştirilmiş fotoğraf tarayıcı cihazlar ile profesyonel olarak 300 veya 600 DPI çözünürlüklerde taranır. Taranan fotoğraflarınız manuel olarak tek tek incelenip tarama hataları giderilir ve CD veya DVD ye yazılarak fotoğralarınızın orijinalleri ile birlikte teslim edilir.

Büyük Boy Fotoğraf Tarama

Standart fotoğraf boyutlarından daha büyük fotoğraflarıda tarayarak tekrar basılması veya dijital ortamda görüntlenmesi amacı ile tarıyoruz. Genişliği 106.7 cm'e kadar olan sınırsız uzunluktaki fotoğraf ve posterleri yüksek çözünürlükte tarıyoruz.

Fotoğraflarınızın gizliliği

Fotoğralarınız taranıp, teslim edildikten sonra sizden onay alınarak sistemlerimizden geri döndürülemeyecek şekilde özel programlarla silinir. Fotoğrarlarınızın hiç bir şekilde 3 ncü şahıslara eline geçmemesi için gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Fotoğraf düzeltme


Fotoğraflarda Kırmızı Göz Düzeltme

Fotoğraflarda Kırmızı Göz Düzeltme

Flaş ile çekilen renkli insan veya bazı hayvan fotoğraflarında oluşan Kırmızı Göz, fotoğraf makinalarının flaşından çıkan ışığın gözün retina tabakasındaki yansıması sonucu oluşur. Yakından ve az ışıklı ortamlarda çekilen fotoğraflarda daha sık görülmektedir.
Detaylı bilgi için tıklayınız.


Renk Düzeltme

Fotoğraflarda Renk Düzeltme

Basılı veya dijital fotoğraflarınızda, fotoğraf makinası kalitesi, ışığın yanlış taraftan alınması veya fotoğraf makinalarındaki yapılan yanlış ayarlar sonucunda renk bozukluklukları oluşur. Fotoğraf düzenleme yazılımları ile fotoğraflara orijinal renkleri verilir.
Detaylı bilgi için tıklayınız.


Fotoğraflarda Çizik ve Toz Giderme

Fotoğraflarda Çizik ve Toz Giderme

Basılı fotoğraflarda zaman içinde saklama koşulları, çocukların verdiği zararlar ve zamanın etkisiyle fotoğraflarda oluşan çizik ve tozların tarandıktan sonra manüel olarak fotoğraf düzenleme yazılımları ile giderilmesidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız.


Noise ve Grain Giderme

Fotoğraflarda Noise ve Grain Giderme

Türkçe karşılığı Gürültü olan Noise fotoğraflarda farklı renklerde oluşan istenmeyen noktalardır. Fotoğraf  büyütüldüğünde daha belirgin hale gelirler ve fotoğraftaki renkleri gerçek renklerinden daha soluk hale getirirler.
Detaylı bilgi için tıklayınız.


Fotoğraf Onarma - Tamir

Fotoğraf Onarma - Tamir

Yıpranmış, yırtılmış, lekelenmiş, bazı parçaları yok olmuş renkli veya siyah beyaz basılı fotoğraflarınız gelişmiş fotoğraf yenileme teknolojileri kullanılarak orijinal haline getirilir.
Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fotoğraf Tarama SSS

Sitemizdeki fotoğraf ve yazıların telif hakları konusunda bilgilendirme.

fotograftarama.com bir Sayısal Ofis hizmetidir
Copyright © 2007 - 2011 FotografTarama.com Tüm hakları saklıdır.